rosf-clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Castiga aur pentru WOT

2 participanți

In jos

Castiga aur pentru WOT Empty Castiga aur pentru WOT

Mesaj  Kemper Joi Dec 08, 2011 6:05 pm

Salutare baieti. Vreti sa castigati aur pentru WOT? Sunt cativa pasi care trebuie parcursi dar este destul de simplu si nu dureaza foarte mult.Eu am castigat 900 monezi de aur in aproximativ 2 ore.
Castiga aur pentru WOT Snap2011120818h00m37s00


Daca cineva doreste sa afle cum poate sa castige aurul, va rog sa intrati pe adresa mea de Facebook,adaugati-ma la prieteni si se rezolva rapid.Castiga aur pentru WOT Snap2011120821h41m36s00


Ultima editare efectuata de catre Kemper in Joi Dec 08, 2011 9:43 pm, editata de 1 ori

Kemper

Mesaje : 8
Data de inscriere : 19/08/2011

Sus In jos

Castiga aur pentru WOT Empty Re: Castiga aur pentru WOT

Mesaj  Skyggeblood Joi Dec 08, 2011 9:32 pm

Lucreaza maicata pe la vreo mina de aur?

Skyggeblood

Mesaje : 11
Data de inscriere : 26/09/2011

Sus In jos

Castiga aur pentru WOT Empty Re: Castiga aur pentru WOT

Mesaj  Kemper Joi Dec 08, 2011 9:35 pm

Skyggeblood a scris:Lucreaza maicata pe la vreo mina de aur?
Nu te supara ca iti spun ,dar esti un mare IDIOT. Te bagi aiurea in seama fara sa te intrebe cineva ceva.

Kemper

Mesaje : 8
Data de inscriere : 19/08/2011

Sus In jos

Castiga aur pentru WOT Empty Re: Castiga aur pentru WOT

Mesaj  Skyggeblood Joi Dec 08, 2011 9:52 pm

Daca aveai ceva de zis legat de gold puteai sa scrii. Asa, incercand vreo schema de furat conturi sau sa castigi tu gold poti sa incerci in alta parte.

Skyggeblood

Mesaje : 11
Data de inscriere : 26/09/2011

Sus In jos

Castiga aur pentru WOT Empty Re: Castiga aur pentru WOT

Mesaj  Kemper Joi Dec 08, 2011 10:00 pm

Skyggeblood a scris:Daca aveai ceva de zis legat de gold puteai sa scrii. Asa, incercand vreo schema de furat conturi sau sa castigi tu gold poti sa incerci in alta parte.

Dar cine a zis ceva de furat conturi? E un concurs.Daca te uiti in a 2-a poza atasata o sa vezi ca sunt pe locul 2. Daca vrei iti arat si mail-urile primite cu codurile pentru activarea aurului.

Kemper

Mesaje : 8
Data de inscriere : 19/08/2011

Sus In jos

Castiga aur pentru WOT Empty Re: Castiga aur pentru WOT

Mesaj  Skyggeblood Vin Dec 09, 2011 7:51 pm

Misto..... si cati primesc premii? Adica ce locuri? 1 -> 10 sau ceva de genul?

Apropo... tu de cand faci asta?


Skyggeblood

Mesaje : 11
Data de inscriere : 26/09/2011

Sus In jos

Castiga aur pentru WOT Empty Re: Castiga aur pentru WOT

Mesaj  Kemper Sam Dec 10, 2011 3:46 am

Este o aplicatie pe Facebook numita Fanzy
Nu conteaza pe ce loc te situezi. Tot ce trebuie sa faci este sa deblochezi insignele. (Ex: trebuie sa trimiti 5 invitatii pe Fanzy.Dupa ce trimiti cele 5 invitatii primesti un punctaj. Daca cei 5 dau accept la aplicatie mai primesti puncte in plus. Alt exemplu: 5 persoane trebuie sa comenteze la status-ul pus de tine in legatura cu WOT)
In momentul in care deblochezi o insigna iti da o recompensa. Partea proasta e ca aceste recompense in aur sunt limitate.Doar primii 100 de utilizatori care le rezerva primesc aceste premii
Eu am intrat in aplicatie din intamplare si in 2 ore am ajuns pe locul 1. Momentan am castigat 1500 monede de aur. Nu iti cere nimeni user sau parola din WOT. Tot ce trebuie sa faci dupa ce deblochezi o insigna este sa trimiti un mail la v_bulatov@wargaming.net in formatul urmator:

Kemp Horatiu
dhl_hori@yahoo.com

300 gold
Offered by World of Tanks
Rewarded for unlocking the "Talk of the town" badge

si in maxim 1 minut iti trimite inapoi un mail cu codul de activare pe care il introduci pe site-ul lor. Asta e tot.

Kemper

Mesaje : 8
Data de inscriere : 19/08/2011

Sus In jos

Castiga aur pentru WOT Empty Re: Castiga aur pentru WOT

Mesaj  Skyggeblood Sam Dec 10, 2011 9:23 am

Bravo tie. E bun ca ai pe cine invita. Spor la mai mult gold.

Skyggeblood

Mesaje : 11
Data de inscriere : 26/09/2011

Sus In jos

Castiga aur pentru WOT Empty Re: Castiga aur pentru WOT

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum